Наукові публікації асистента Н.Я. Ковтун

• Ковтун Н. Я. Морфологічні механізми розвитку каріозного процесу пришийкової ділянки малих кутніх зубів / Н. Я. Ковтун, М.С. Гнатюк // Клінічна стоматологія. – 2015. – №1 (10). – С.3-20.
  • Ковтун Н. Я., Гасюк П. А. Роль морфологічної будови кутикули та вмісту зубних нашарувань у виникненні каріозного процесу пришийкової локалізації премолярів. Клінічна стоматологія. 2014. № 1. С. 4-6.
  • Гасюк П. А Морфометричні показники коронки малих кутніх зубів верхньої та нижньої щелеп людини в нормі / Гасюк П. А., Н. Я. Ковтун, А. Б. Воробець // Молодий вчений. – 2014. – №2. – С. 154-156.
  • Ковтун Н. Я. Планіметричні показники коронки малих кутніх зубів в нормі / Н. Я. Ковтун, М. С. Гнатюк, П. А. Гасюк // Вісник наукових досліджень. – 2014. – №1. – С. 54-56.
  • Ковтун Н. Я. Особливості будови емалево-дентинної межі премолярів в ділянці шийки та екватора коронки зуба / Н. Я. Ковтун // Вісник проблем біології і медицини. – 2013. – № 1. – С. 228-230.
  • Гасюк П. А. Особливості ультраструктурної організації емалі та дентину малих кутніх зубів людини / П. А. Гасюк, Н. Я. Ковтун // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. – 2013. – №2 (19). – С. 49-50.
  • Гасюк П. А. Морфологические особенности прекариозного процесса коренных зубов в зависимости от одонтоглифического рисунка / П. А. Гасюк, Н. Я. Ковтун // Медицинский журнал Западного Казахстана. – 2013. – №1(37). – С. 51-52.
  • Гасюк П. А. Морфологические особенности строения пришеечной зоны коронки зуба / П. А. Гасюк, Н. Я. Ковтун, Д. Д. Киндий, А. П. Костыренко / Математическая морфология. – Том 12. – Вып. 2. – 2013. – Смоленск: СГМА URL: http://www.smolensk.ru/user/sgma/mmorph/titl.htm
  • Гасюк П. А. Структура емалево-дентинної межі пришийкової ділянки зубів / П. А. Гасюк, Н. Я. Ковтун // Клінічна стоматологія. – 2013. – №3,4. – С.24.
  • Гасюк П. А. Некоторые особенности начального кариеса в пришеечном участке в возрастном аспекте / П. А. Гасюк, Н. Я. Ковтун // Актуальные проблемы стоматологии детского возраста: Сборник научных статей III региональной научно-практической конференции с международным участием по детской стоматологии – Хабаровск, 2013. – С.54-56.