Нагірний Ярослав Петрович

завідувач кафедри (2019р.)

Гутор Наталія Степанівна

доцент, завуч кафедри (2019р.)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: асист. О.С. Беденюк, асист. Н.Я. Ковтун, проф. Я.П. Нагірний, асист Н. О. Твердохліб, доц. Н.С. Гутор; стоять: лаб. Л.Б. Курилюк Л.Б., доц. М.В. Гембаровський, лаб. Г.Б. Плюсквік, доц. Л.М. Скакун, асист. І.Р. Міц, асист. І.А. Михайлюк, доц. І.І. Білозецький. (2019р.)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Н.С. Гутор, проф. Я.П. Нагірний, асист. Н.Я. Ковтун; стоять: асист. О.С. Беденюк, асист. І.М. Яворська-Скрабут, доц. Л.М. Скакун, асист. І.Р. Міц, доц. М.В. Гембаровський , асист. І.А. Михайлюк, доц. І.І. Білозецький, лаб. Г.Б. Плюсквік , асист. Х.О. Лоза , лаб. Л.Б. Курилюк Л.Б. (2018р.)

Асистент О.С. Беденюк проводить практичне заняття (2018р.)

Доцент Л.М. Скакун проводить практичне заняття (2018р.)

Асистент І.М. Яворська-Скрабут проводить практичне заняття (2018р.)

Доцент Н.С. Гутор проводить практичне заняття (2018р.)

Доцент М.В. Гембаровський проводить практичне заняття (2018р.)

Асистент І.Р. Міц проводить практичне заняття (2018р.)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: асист. О.С. Беденюк., проф. Я.П. Нагірний , асист. І.А. Михайлюк ; стоять: лаб. Л.Б. Курилюк , асист. М.В Гембаровський, лаб. Г.Б Плюсквік, асист. І.В. Град, асист. Н.О. Твердохліб , доц. Л.М. Скакун, асист. І.І. Білозецький, доц. Н.С. Гутор (2016р.)

Колектив кафедри (зліва направо) стоять: асист. М.В. Гембаровський , асист. Г.Б. Колодницька , асист. О.А. Федорович, асист. Н.ОТвердохліб, доц. Н.С. Гутор , асист. Н.Я. Ковтун, асист. І.В. Град , ст. лаб. С.С. Зух , асист. О.С. Беденюк. (2014р.)