Особиста сторінка викладача

Твердохліб (Стоян) Наталія Олегівна, народилась 26 травня 1988 року в м. Тернопіль.

У 2010 році закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. У 2010-2012 рр. проходила інтернатуру зі спеціальності «Стоматологія» на базі Теребовлянської центральної районної комунальної лікарні. З 2012 року працювала старшим лаборантом кафедри хірургічної стоматології, а з 2015 року і по теперішній час працює асистентом цієї ж кафедри.

Вільно володіє англійською мовою, сертифікований англомовний викладач, відповідальна за навчання іноземних студентів на кафедрі хірургічної стоматології.

Активно займається науковою діяльністю. З 2012 року працювала над написанням кандидатської дисертаційної роботи на тему: «Морфологічні основи ремоделювання слизової оболонки порожнини рота при обтураційній жовтяниці та за умов коригувальних впливів», яку успішно захистила у травні 2015 року.

У 2013 році присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Хірургічна стоматологія» на базі Івано-Франківського національного медичного університету.

Comments