Конференції, семінари

НАУКОВА РОБОТА 

кафедри хірургічної стоматології

Співробітниками кафедри вивчається можливість впливу на процеси репаративного остеогенезу переломів та післяопераційних дефектів кісток щелепно-лицевої ділянки, а також клініко-патогенетичне обґрунтування використання нових лікувальних засобів при лікуванні захворювань тканин пародонта.

Високий науковий рівень викладання на кафедрі хірургічної стоматології базується на використанні досягнень теоретичних та практичних знань в стоматологічній та педагогічній практиці.

Викладачі та студенти приймають активну участь в науково-практичних конференціях Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського та доповідають щодо власних наукових здобутків у інших містах України.


V науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології»,

НОК «Червона калина»


                   

V науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології»,

НОК «Червона калина»Реєстрацію учасників конференції проводили асистенти кафедри хірургічної стоматології
Твердохліб Н.О. та Яськів О.А.

науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології», НОК «Червона калина»науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології»,

НОК «Червона калина»

Доброю традицією стало проведення фахівцями стоматологічного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського науково-практичної конференції “Інноваційні технології в стоматології”, яка відбулася 25 вересня 2015 року на базі конгрес-центру навчально-оздоровчого комплексу “Червона калина” ТДМУ.

Мета конференції – ознайомити науковців і практикуючих стоматологів з особливостями застосування сучасних методів лікування та профілактики стоматологічних захворювань.


Роботу конференції очолили проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, завідувач кафедри хірургічної стоматології, професор Ярослав Нагірний.

 


Реєстрацію учасників конференції проводили асистенти кафедри хірургічної стоматології
Беденюк О.С. та Ковтун Н.Я.

VІІ науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології»,

НОК «Червона калина»            


Кафедра хірургічної стоматології, 25 вересня 2015 рікОсобливу зацікавленість викликала доповідь доктора медичних наук, професора Нагірного Я. П. про нетипові клінічні випадки перебігу стоматологічних захворювань на тлі соматичної патології з власної практики.

 


На VІІІ науково-практичній конференції «Інноваційні технології в стоматології», з цікавою презентацією виступив кандидат медичних наук, 
доцент Скакун Л. М. де був представлений новий спосіб пластики післяопераційних дифектів тканин губ і кута рота.

 

На кафедрі засновано роботу наукового гуртка зі студентами стоматологічного факультету 4-5 курсів.