Колектив кафедри на   на  XXII міжнародній стоматологічній виставці "Дентал-Україна" (зліва направо) : асист. Міц  І. Р., доц. Майка І. А., доц. Твердохліб Н. О. (2023 рік)

Колектив кафедри на  Наукових Пікніках  (зліва направо) (2023 рік): доц. Білозецький І. І., доц. Гутор Н. С., доц. Твердохліб Н. О., проф. Нагірний Я. П., доц. Майка І. А., доц. Скакун Л. М. (2023 рік)

Доцент Гутор Н. С. разом зі  студентами  обговорюють цікавий клінічний випадок (2022 рік)

Професор Нагірний Я. П. разом  з випускниками  стоматологічного факультету   (2022 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Твердохліб Н. О.,  доц. Беденюк О. С., проф. Нагірний Я. П., стоять: доц. Ковтун  Н. Я., доц. Скочило О.В., лаб. Курилюк Л. Б., доц. Скакун Л. М., асист. Лоза Х.О., асист. Стефанів І. В., доц. Михайлюк І. А., доц. Гутор Н. С.  (2021 рік)

Захист  історії хвороби  студентами  5-го  курсу  в  д-р. мед. наук , проф.  Нагірного Я. П. ( 2021 рік )

Студенти 3 курсу під час усного складання дисципліни «Хірургічна стоматологія», яку проводять проф. Нагірний  Я.П., доц. Твердохліб  Н.Я.  і  асист. Стефанів І.Вв режимі он-лайн (2020 рік)

Канд. мед. наук, асистент Беденюк  О. С. під час проведення заняття з хірургічної  стоматології для студентів 3  курсу  в режимі он-лайн (2020 рік)

Асистент Стефанів  І. В. під час проведення заняття з хірургічної  стоматології для іноземних студентів 3  курсу  в режимі он-лайн (2020 рік)

Канд. мед. наук, асистент Беденюк  О.С. під час проведення заняття з хірургічної  стоматології для студентів 3  курсу  в режимі он-лайн (2020 рік)

Канд. мед. наук, доцент  Твердохліб Н. О.  під час проведення заняття  для іноземних студентів  3 курсу з хірургічної  стоматології в режимі он-лайн (2020 рік)

Нагірний Ярослав Петрович

завідувач кафедри (2019 рік)

Гутор Наталія Степанівна

доцент, завуч кафедри  (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: асист. Беденюк О. С. , асист. Ковтун  Н. Я. проф. Нагірний Я. П.  асист Твердохліб Н. О., доц. Гутор Н. С. ; стоять: лаб. Курилюк Л. Б., доц. Гембаровський М. В., лаб.Плюсквік  Г. Б., доц. Скакун Л. М.,  асист. Міц І. Р., асист. Михайлюк І. А., доц. Білозецький І. І.   (2019 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Гутор Н. С. проф. Нагірний Я. П., асист. Ковтун Н. Я.; стоять: асист. Беденюк О. С.  асист. Яворська-Скрабут І. М., доц. Скакун Л. М., асист. Міц,І. Р. доц. Гембаровський М. В., асист. Михайлюк І. А.  доц. Білозецький І. І., лаб. Плюсквік  Г. Б., асист. Лоза Х. О. , лаб. Курилюк Л. Б. (2018 рік)

Асистент Беденюк О. С.  проводить практичне заняття (2018 рік)

Доцент Скакун Л. М. проводить практичне заняття (2018 рік)

Асистент Яворська-Скрабут І. М. проводить практичне заняття

(2018 рік)

Доцент Гутор  Н. С. проводить практичне заняття (2018 рік)

Доцент Гембаровський  М. В. проводить практичне заняття

(2018 рік)

Асистент Міц І. Р. проводить практичне заняття (2018 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: асист. Беденюк О.С., проф. Нагірний Я.П., асист. Михайлюк І.А., ; стоять: лаб. Курилюк Л.Б. , асист. Гембаровський М.В.,  лаб. Плюсквік Г.Б., асист. Град І.В., асист. Твердохліб Н.О., доц. Скакун Л.М., асист. Білозецький І.І., доц. Гутор Н.С.  (2016 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) стоять: асист. Гембаровський М.В., асист. Колодницька Г.Б., асист. Федорович О.А. асист. Твердохліб Н.О., доц. Гутор  Н.С., асист. Ковтун Н.Я., асист. Град І.В., ст. лаб. Зух С.С., асист. Беденюк О.С. (2014 рік)